تبلیغات
خبر روز - خبر روز - بارسلونا به دنبال صید مدافع چلسی
خبر روز
بارسلونا به دنبال صید مدافع چلسی نویسنده : رضا

«اشلی كول» مدافع  ملی‌پوش چلسی یكی از اهداف باشگاه بارسلونای اسپانیا برای فصل نقل و انتقالات به شمار می‌رود.

به گزارش روزنامه‌ی «دیلی‌اكسپرس»، مسئولان آبی‌واناری‌پوشان حاضرند برای جذب مدافع سیه‌چرده‌ی تیم ملی فوتبال انگلستان، مبلغی بالغ بر 20 میلیون پوند به همراه دستمزد هفتگی برابر با 120 هزار پوند پرداخت كنند.

عملكرد درخشان اشلی كول در فصل گذشته دوباره نام او را به عنوان یك مدافع درجه‌ی یك بر سر زبان‌ها انداخته و با توجه به پایان قرارداد موقت «گاس هیدینك» در پایان دیدار نهایی جام حذفی انگلستان برابر «اورتون» در 30 می از یكسو و عدم قطعیت حضور «كارلو آنچلوتی» به عنوان سرمربی آبی‌پوشان لندنی از سوی دیگر، چندین باشگاه متمول انگلیسی و غیرانگلیسی خود را برای شكار مدافع چپ 28 ساله‌ی چلسی آماده كرده‌اند.در این میان، سران ثروتمند و جاه‌طلب «منچستر سیتی» زودتر از بقیه دست به كار شدند و علیرغم جذب یك مدافع چپ از چلسی - «وین بریج» - در ابتدای فصل جاری، با ارائه‌ی پیشنهاد اغواكننده‌ای برای پرداخت یك دستمزد كلان هفتگی به ارزش 130 هزار پوند، در صدد صید مدافع ملی‌پوش شیرهای لندن برآمدند. از دیگر سوی، باشگاه «اینتر میلان» ایتالیا نیز برای جذب كول اعلام آمادگی كرده‌ و به صف طویل متقاضیان جذب این مدافع موفق سال‌های اخیر فوتبال جزیره پیوسته است.

با این حال مدیران چلسی به شدت به دنبال تمدید قرارداد اشلی كول هستند كه تنها 2 سال تا انقضای آن زمان باقی است. آنها برای نگاه داشتن مدافع ارزشمندشان در استمفردبریج به وی پیشنهاد كرده‌اند تا حقوق هفتگی وی را از 80 هزار پوند كنونی به سطح دستمزد گران‌قیمت‌ترین بازیكنان باشگاه - «جان تری» و «میشائیل بالاك» - یعنی حدود 120 هزار پوند برسانند.

از سوی دیگر خود اشلی كول نیز به پیشنهاد اغواكننده‌ی سران منچستر سیتی بی‌میلی نشان داده و به این ترتیب گمان می‌رفت كه او باز هم در میان آبی‌پوشان لندنی ماندگار باشد، اما رویای حضور در «نیوكمپ» و دیدار دوباره با دوست صمیمی كول یعنی «تیری هانری» امكان دارد كه میان چلسی و مدافع ملی‌پوشش جدایی بیاندازد. 

آبی‌واناری‌پوشان كاتالان در فصل جاری علیرغم ارائه‌ی یك عملكرد دفاعی قابل دفاع، از ضعف مفرطی در جناح چپ خط دفاع خود رنج می‌بردند و هیچكدام از قوای موجودشان در این منطقه - «اریك آبیدال» فرانسوی و  «سیلوینیو» برزیلی - قادر به ارائه‌ی كارنامه‌ای كاملاً قابل قبول نشدند.

طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان