تبلیغات
خبر روز - خبر روز - رونالدو و رونالدینیو غایبین برزیل در جام كنفدراسیون ها
خبر روز
رونالدو و رونالدینیو غایبین برزیل در جام كنفدراسیون ها نویسنده : رضا
سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل از رونالدینیو و رونالدو برای مسابقات آتی این تیم در مقدماتی جام جهانی ‪ ۲۰۱۰‬و همچنین جام كنفدراسیون‌ها دعوت نكرد به گزارش سایت فیفا، در فهرست جدید تیم ملی فوتبال برزیل، در حالیكه نام تیاگو سیلوا و آدریانو حذف شده اما نام سه بازیكن جدید در كنار بازیكنان ثابتی چون خولیو سزار، خوآن، لوسیو، كاكا، روبینیو، لوییس فابیانو و نیلمار دیده می‌شود.

این سه بازیكنان جدید ویكتور به عنوان دروازه بان، آندره سانتوس مدافع و رامیرس هافبك هستند.

رونالدو كه ‪ ۶۲‬گل در ‪ ۹۷‬بازی ملی خود برای برزیل به ثمر رسانده از زمان رفتن به كورینتیانس عملكرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است با وجود این تردیدهای زیادی در مورد احتمال مصدومیت دوباره او وجود دارد.

دونگا سرمربی تیم ملی برزیل در مورد وی گفت: رونالدو تازه از مصدومیت بازگشته است. فكر نمی‌كنم او در حال حاضر احساس خوبی از بازی در تیم ملی داشته باشد. خودش هم می‌خواهد در صورت آمادگی، دعوت شود.

بهترین بازیكن سه دوره جهان كه امیدوار است بتواند در جام جهانی ‪۲۰۱۰‬ بازی كند نیز اندكی قبل از اعلام اسامی بازیكنان تیم ملی برزیل اظهار داشت : آماده نیستم. به نظر من زمان خوبی برای بازی در تیم ملی نیست بخصوص بعد از این سه مسابقه اخیر كه دچار مصدومیت‌های جزئی شدم.

دونگا كه رونالدینیو را هم به دلیل عدم آمادگی دعوت نكرده است، اظهار داشت: ما بازیكنانی را انتخاب كردیم كه عملكرد خوبی در سطح باشگاهی داشتند. رونالدینیو دوران سختی را سپری می‌كند. او باید بیشتر بازی كند.

امیدواریم فصل آینده فرصت بیشتری برای بازی پیدا كند و به سطحی كه همه از او سراغ داریم، برسد. می‌خواهم هر كاری ممكن است برای بهبود وی انجام دهم. به او اعتماد دارم. رونالدینیو بازیكن خاصی است.

در حال حاضر تیم ملی برزیل با سه امتیاز اختلاف نسبت به پاراگوئه، در مكان دوم گروه مقدماتی جام جهانی در منطقه آمریكای جنوبی قرار دارد.

چهار تیم نخست این گروه جواز صعود خودكار به جام جهانی را كسب می‌كنند و تیم سوم باید برای كسب سهمیه صعود به نوزدهمین دوره مسابقات جام جهانی به مصاف نماینده منطقه آمریكای شمالی، مركزی و حوزه دریای كاراییب برود.

برزیل روز ‪ ۶‬ژوئن (‪ ۱۶‬خرداد) به مصاف اوروگوئه می‌رود و چهار روز بعد میزبان صدرنشین گروه است. فردای این مسابقه نیز برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام كنفدراسیون‌ها به آفریقای جنوبی سفر خواهد كرد.

برزیل در گروه دوم جام كنفدراسیون‌ها با تیم‌های آمریكا، ایتالیا و مصر همگروه شده است.


طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان