تبلیغات
خبر روز - خبر روز - زندگی فوتسالی‌ها دوباره شیرین شد
خبر روز
زندگی فوتسالی‌ها دوباره شیرین شد نویسنده : رضا
سوتفاهمات حسین شمس با رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس كمیته فوتسال برطرف شد.

 اظهار نظر اخیر عباس ترابیان در مورد اعمال محدودیت برای انتخاب ملی پوشان باشگاه ها، واكنش شدید سرمربی تیم ملی فوتسال را به همراه داشت.
شمس كه تاكید كرده بود اجازه دخالت در امور تیم ملی را به رئیس كمیته فوتسال نمی دهد صبح امروز با علی كفاشیان دیدار كرد. دیداری كه به ادامه فعالیت این مربی و برطرف شدن سوتفاهمات منجر شد.
شمس در این باره به خبرنگار فارس گفت: قبل از جلسه با كفاشیان، به صورت تلفنی با شریفی، رئیس كمیته انضباطی فدراسیون صحبت كردم كه او توضیح داد، قضات این كمیته روزهای چهارشنبه در مرخصی به سر می برند و این مسئله تنها دلیل عدم وصول شكایت من از منصوری بوده است. در واقع این یك اتفاق سهوی بوده و من توضیحاتی در مورد مدیران عامل 2 باشگاه علم و ادب و منصوری ارائه دادم و شكایت مجددی در این باره تنظیم شد. به زودی از آقایان برای ادای توضیحات، دعوت به عمل خواهد آمد. ضمن اینكه از یك روزنامه ورزشی هم شكایت كردم.
وی تاكید كرد: در جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال،‌ گلایه خود را اعلام كردم كه از قبل به گوش او رسیده بود. كفاشیان تاكید كرد كه قصد تایید حرف های مدیران 2 باشگاه منتقد من را نداشته و فقط خواسته آنها حرف های خود را مطرح كنند. به او گفتم اگر مشكلی وجود دارد كار را رها خواهم كرد كه وی خواست كارم را با قدرت ادامه دهم. كفاشیان گفت كاملا به سرمربی تیم اعتماد داریم و شما می توانید شكایت خود را پیگیری كنید.
شمس در مورد اختلاف نظر با ترابیان خاطرنشان كرد: كفاشیان در مورد محدودیت در نظر گرفته شده برای دعوت از بازیكنان باشگاهی به تیم ملی، حق را به من داد، اما خواست این موضوع داخل خانواده فوتسال رفع شود.

طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان