تبلیغات
خبر روز - خبر روز - مسی: بارسلونا شایستگی قهرمانی در اروپا را دارد
خبر روز
مسی: بارسلونا شایستگی قهرمانی در اروپا را دارد نویسنده : رضا
مهار رونالدو بسیار دشوار است
مسی: بارسلونا شایستگی قهرمانی در اروپا را دارد

 

ستاره آرژانتینی بارسلونا معتقد است كاتالانی‌ها شایسته قهرمانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا هستند.

 چهارشنبه این هفته دیدار پایانی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه المپیك رم برگزار خواهد شد. این دیدار به نوعی تقابل كریستیانو رونالدو و لیونل مسی به شمار می‌آید.

مهاجم آرژانتینی بارسلونا پیش از انجام این دیدار گفت كه به نتیجه پایانی آن بسیار خوشبین است و باور دارد كه تیم او برای قهرمانی لیاقت و شایستگی لازم را دارد. او در گفت وگو با روزنامه AS چاپ اسپانیا عنوان كرد: «چرا بارسلونا شایسته عنوان نباشد؟ با توجه به شیوه بازی ما در سال جاری شایستگی‌اش را داریم. هواداران از بازی ما به وجد می‌آیند و ما هم شایسته تمجید هستیم. زمانی كه این سبك بازی می‌كنیم توپ را در اختیار داشته و فرصت گلزنی را فراهم می‌آوریم، همه چیز آسان‌تر خواهد بود. فرقی نمی‌كند كه چه كسی گلزنی می‌كند همه ما از این اتفاق خوشحال خواهیم شد.»

مسی ادامه داد: «ما از اهمیت قضیه آگاهیم. سال بسیار فوق‌العاده‌ای بود ولی ما هنوز یك امتحان مهم برگزار نشده را در پیش رو داریم. این بازی مسابقه‌ای بسیار با اهمیت است.»

او درباره تقابلش با رونالدو، مرد سال 2008 فوتبال اروپا و جهان نیز گفت: «كریستیانو و من تنها به این فكر می‌كنیم كه تیم‌هایمان قهرمان لیگ قهرمانان اروپا بشوند. موفقیت شخصی موضوعی فرعی است. همه او را می‌شناسند و نیازی نیست چیزی درباره‌اش بگویم. او می‌تواند از تمام موقعیت‌ها بهره ببرد و مهارش بسیار دشوار است.»

مسی به تازگی پیشنهاد 150 میلیون یورویی منچسترسیتی برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر را نیز رد كرد و گفت همچنان در بارسلونا خواهد ماند.

شیخ منصور بن‌زاید آل نهیان، مالك سیتی بدون توجه به قرارداد مسی - بارسلونا كه تا سال 2014 اعتبار دارد، خواستار حضور این بازیكن 21 ساله در تیمش شده بود. او قصد داشت با دستمزد داخلی 10 میلیون دلار در سال مسی را فیروزه‌ای پوش كند. اما، مسی گفت دوست دارد در بارسلونا بازنشسته شود.

سیتی پیش از این با پیشنهادی نجومی خواستار بردن كاكا به منچستر شده بود كه آن تلاش هم بی‌ثمر ماند.

طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان