تبلیغات
خبر روز - خبر روز - اظهارات جالب توجه سرمربی ذوب آهن پس از قهرمانی در جام حذفی
خبر روز
اظهارات جالب توجه سرمربی ذوب آهن پس از قهرمانی در جام حذفی نویسنده : رضا

اظهارات جالب توجه سرمربی ذوب آهن پس از قهرمانی در جام حذفی: قهرمانی استقلال در لیگ شانسی بود/ابراهیم‌زاده: می‌خواهیم نماینده شایسته‌ای در آسیا باشیم.

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: قهرمانی استقلال در لیگ برتر با توجه به قانون جبر و احتمالات شانسی بود.

منصور ابراهیم زاده پس از قهرمانی در جام حذفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما مزد زحمات یكسال اخیر را گرفتیم. این قهرمانی متعلق به مجموعه ذوب‌آهن از كارخانه تا تماشاگر و پرسنل است. با این قهرمانی دو تیم از اصفهان به رقابت‌های آسیایی راه پیدا كردند و این در تاریخ می‌ماند؛ نه آنكه ما در اهواز شكست بخوریم و با باخت‌مان بگویند فوتبال پاك شده است. ما آنجا هم جوانمردانه بازی كردیم.
وی ادامه داد: با توجه به قانون جبر و احتمالات كه از 9 حالت فقط در یك حالت استقلال قهرمان لیگ می‌شد باید بگویم قهرمانی استقلال شانسی بود البته نمی‌خواهم قهرمانی این تیم را لوث كنم.
سرمربی ذوب‌آهن عنوان كرد:‌ در شروع مسابقه با نظم تیمی كه داشتیم طبیعی بود كه به گل برسیم. بعد هم یك گل دیگر زدیم اما به دلیل بی‌دقتی گلی از حریف خوردیم كه مانند گلی بود كه در تهران از راه‌آهن دریافت كردیم. شاید در این قضیه من هم بی‌دقتی كردم اما در نیمه دوم با حركات تمرین شده به گل‌های بیشتری رسیدیم و بازیكنان نشان دادند كه تاكتیك‌پذیر هستند.
ابراهیم‌زاده تصریح كرد: جامی را فتح كردیم كه سایر تیم‌ها كمتر به آن فكر می‌كنند اما پس از مسابقه با فولاد به این جام فكر كردیم و قهرمان شدیم. این قهرمانی را به سپاهانی‌ها تقدیم می‌كنم. امیدوارم هر دو تیم نمایندگان خوبی برای فوتبال ایران در آسیا باشند.ما می خواهیم نماینده شایسته‌ای در آسیا باشیم.
وی در مورد برنامه‌های فصل آینده‌اش گفت: از ذوب‌آهن نمی‌روم؛ مگر آنكه مرا بیرون كنند یا اینكه بر سر قرارداد با این باشگاه به توافق نرسم. هدف ما برای فصل آینده حفظ اسكلت اصلی تیم است. می‌خواهیم بازیكنان خارجی خوبی انتخاب كنیم و با توجه به ممنوعیت جذب دروازه‌بان خارجی به دنبال این هستیم كه یك دروازه‌بان خوب بگیریم. در شروع فصل بدنسازی نیز می‌خواهیم به گونه‌ای عمل كنیم كه هر چهار روز یكبار بتوانیم مسابقه بدهیم و بازی‌های تداركاتی با تیم‌های عربستانی و اماراتی برگزار كنیم چرا كه احتمال دارد در مسابقات آسیایی با آنها هم‌گروه شویم.
سرمربی ذوب‌آهن در مورد اظهارات محمد مایلی‌كهن در مورد برخی از مربیان گفت: او مربی خوبی است و من در دانشگاه با او زندگی كرده‌ام. مایلی كهن آدم رك و صریحی است و اگر حرفی می‌زند حتماً اطلاعاتی دارد اما من در جریان نیستم و بهتر است مسئولان این مسئله را دنبال كنند. این موضوع در حیطه وظیفه من نیست.

طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان