تبلیغات
خبر روز - خبر روز - نیکبخت بالاخره سکوت خود را در مورد تیم ملی شکست
خبر روز
نیکبخت بالاخره سکوت خود را در مورد تیم ملی شکست نویسنده : رضا

نیکبخت بالاخره سکوت خود را در مورد تیم ملی شکست/جنجال ستاره در مورد تیم منتخب قطبی: تیم ملی شده محله برو و بیا / این تیم ملی شده جایی که علاقه مندان به فوتبال هم می توانند آنجا بازی کنند !/ برایم مهم نیست که به چنین تیمی دعوت نمی شوم.

image

نیکبخت :برایم مهم نیست که به چنین تیمی دعوت نمی شوم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران بالاخره سکوت خود را در مورد تیم ملی منتخب قطبی شکست و گفت: "وقتی درهای تیم ملی برای هر بازیکن بی سابقه و مصدوم و بازی نکرده ای مثل محله بر و بیا باز است من دیگر هیچ حرفی ندارم و انتظار هم ندارم که به این تیم دعوت شوم."
علیرضا نیکبخت واحدی عنوان کرد: "بازیکنی که هیچ سابقه ای در تیم ملی ندارد، دعوت می شود. بازیکنی که یک سال است مصدوم بوده و حتی یک بازی هم نداشته، دعوت می شود. تیم ملی شده جایی که علاقه مندان به فوتبال هم می توانند آنجا بازی کنند و دراین شرایط بازیکنی مثل من دیگر برایش مهم نیست که به تیم ملی دعوت می شود یا نه."
وی ادامه داد: "ترجیح می دهم دیگر درباره تیم ملی حرف نزنم. سکوت کردن دراین شرایط بهتر از هر کاری است و من هم اکنون دیگر در این باره حرف نمی زنم."
نیکبخت واحدی خاطرنشان کرد: "هم اکنون فقط به پرسپولیس فکر می کنم و با توجه به این که به عنوان تیم صدرنشین به مرحله بعدی صعود کرده ایم، شانس مان برای  رسیدن به جمع تیم های پایانی بسیار بالاتر رفته است."
هافبک پرسپولیس گفت: "دوست دارم در مراحل بعدی به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب قرار بگیرم، چون بیرون ماندن و روی نیمکت نشستن به مراتب سخت تر از بازی کردن است."

طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان