تبلیغات
خبر روز - خبر روز - لیگ قهرمانان فوتبال آسیا/ پرسپولیس با شكست الشباب صدرنشین شد
خبر روز
لیگ قهرمانان فوتبال آسیا/ پرسپولیس با شكست الشباب صدرنشین شد نویسنده : رضا
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الشباب عربستان با نتیجه یك بر صفر به سود پرسپولیس پایان یافت تا نماینده كشورمان به عنوان تیم صدرنشین از گروه خود به مرحله بعد صعود كند.

 آخرین دیدار مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های پرسپولیس و الشباب عربستان انجام شد كه در نهایت این بازی با نتیجه یك بر صفر به سود پرسپولیس پایان یافت.

محسن خلیلی در نخستین دقیقه نیمه دوم گل اول را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

تیم فوتبال پرسپولیس با این نتیجه صدرنشین شد تا در مرحله بعد در ورزشگاه آزادی میزبان بنیاد كار ازبكستان باشد.

این دیدار در نیمه اول با جذابیت و هیجان زیادی آغاز شد و هر دو تیم موقعیت‌های گلزنی زیادی را از دست دادند. هر چند كه تیم پرسپولیس با تركیب متفاوتی نسبت به بازی‌های گذشته به میدان آمده بود اما، هیچ كدام از دو تیم نتوانستند دروازه حریف را باز كنند تا این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل در نیمه اول به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم این محسن خلیلی بود كه در دقیقه ‪ ۴۶‬با گل زود هنگامش به تیم الشباب شوك وارد كرد تا پرسپولیس با یك گل از حریف خود جلو بیافتد.

در ادامه تلاش بازیكنان الشباب برای جبران نتیجه و تلاش بازیكنان پرسپولیس برای رسیدن به گلهای بیشتر بی‌ثمر ماند و مهاجمان دو تیم باز هم موقعیت های خوبی را از دست دادند.

حتی حضور نیكبخت و نوروزی به ترتیب به جای محمد منصوری و فرهاد خیرخواه نتوانست كمكی به پرسپولیسی‌ها بكند و تنها موقعیت‌های این تیم با حسرت های بیشتر از دست رفت.

هر چند كه تیم الشباب هم برای جبران نتیجه تلاش زیادی انجام داد و چند توپ به دیرك دروازه پرسپولیس كوبید اما در نهایت این تیم عربستانی شكست خورد و در گروهش دوم شد.

در دقایق تلف شده این دیدار نیز درگیری بین بازیكنان دو تیم صورت گرفت كه در نهایت با كارت زرد پژمان نوری این قائله خاتمه یافت.

تركیب تیم فوتبال پرسپولیس در این دیدار تا اندازه‌ای متفاوت از گذشته بود. میثاق معمارزاده بعد از دوری چند ماهه از میادین، مجددا در تركیب اصلی پرسپولیس قرار گرفت.

از سوی دیگر بازیكنان سرشناسی چون علیرضا محمد، علیرضا واحدی نیكبخت، ایوان پتروویچ و ابراهیم توره در تركیب اصلی جایی نداشتند و این بازیكنان از دقیقه ‪ ۳۰‬به بعد از سوی تماشاگران به شدت تشویق شدند.

دو تیم پرسپولیس و الشباب از گروه خود صعود كرده‌اند و این مسابقه تنها برای صدرنشینی گروه اهمیت خاص داشت.

بازی رفت این دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل در عربستان تمام شده بود.


طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان