تبلیغات
خبر روز - خبر روز - لیگ قهرمانان آسیا/ درگیری میان هواداران پرسپولیس در بین دو نیمه
خبر روز
لیگ قهرمانان آسیا/ درگیری میان هواداران پرسپولیس در بین دو نیمه نویسنده : رضا
تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الشباب عربستان دارای حواشی زیادی بود كه درگیری و دو دستگی بین هواداران تیم پرسپولیس در بین دو نیمه را می‌توان از مهمترین این اتفاقات دانست.

به گزارش ایرنا، تعدادی از هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی در بین دو نیمه دچار دو دستگی شده و بین آنها درگیری جزئی پیش آمد، علت این درگیری را می‌توان آنجا دانست كه از دقیقه ‪ ۳۰‬به بعد تعدادی ازلیدرها و تماشاگران برای لحظاتی علیه عباس انصاری فرد و وینگادا شعار داده و خواهان جدایی این دو از پرسپولیس شدند، به همین دلیل بین دو نیمه تعدادی از هوادارن علیه لیدرهای پرسپولیس شعار داده و آنها را پولكی خواندند.


* علاوه بر تعدادی از مسوولان و مدیران باشگان الشباب كه در جایگاه ویژه حضور داشتند، نژاد فلاح و محمد آخوندی دو عضو هیات مدیره، عباس انصاری فرد ، مهدی تاج و عزیز محمدی نیز از جایگاه ویژه ناظر بازی بودند.


* باشگاه پرسپولیس متن دستور دكتر احمدی نژاد مبنی بر واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال را جلوی درب ورودی ورزشگاه قرار دادند.


* حدود ‪ ۶۰‬عكاس و خبرنگار وظیفه پوشش خبری و تصویری این بازی را برعهده داشتند كه اكثر این عكاسان پشت دروازه الشباب تجمع كرده بودند.

طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان