تبلیغات
خبر روز - خبر روز - باز هم بدشانس بودیم امیر قلعه‌نویی در نشست خبری: در ایران هیچ مربی نباید نتایج خوب کسب کند سه پیشنهاد داخلی و دو پیشنهاد اماراتی را بررسی می‌كنم
خبر روز
باز هم بدشانس بودیم امیر قلعه‌نویی در نشست خبری: در ایران هیچ مربی نباید نتایج خوب کسب کند سه پیشنهاد داخلی و دو پیشنهاد اماراتی را بررسی می‌كنم نویسنده : رضا

سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از هدایت این تیم برای آخرین بار به عنوان سرمربی درباره‌ی نتیجه تساوی 2 بر 2 مقابل الجزیره امارات گفت: خوشحالم که بازیکنانم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و شایستگی پیروزی را در این بازی داشتیم.

 امیر قلعه‌نویی افزود: دقیقا در این بازی هم مانند پنج بازی گذشته خود در لیگ قهرمانان کم شانس بودیم و در برخی مواقع هم کم دقتی عامل ناکامی بود.

وی در ادامه در مورد شیوه‌ی هجومی استقلال پس از دریافت دو گل گفت: ما تا قبل از دریافت گل هم بازی هجومی را انجام دادیم و سه چهار موقعیت صددرصد را از دست دادیم اما، پس از دریافت گل با سیستم 3-4- 3 بازی را ادامه دادیم و سعی بر کشاندن بازی به جناحین داشتیم که در این راه موفق بودیم.

مربی استقلال در ادامه در مورد تاثیر منفی عدم حضور وی پس از موفقیت‌های چند ماه اخیر در استقلال افزود: من اعتقادی به تاثیر کامل این موضوع بر این دیدار ندارم، چراکه ما نزدیک به ده موقعیت گل را روی دروازه حریف خلق کردیم و از طرفی می‌توان تاثیر کمی از این موضوع را در این نتیجه موثر دانست، ضمن اینکه دمای بالای هوا و هم‌چنین برگشت پنج بازیکن ملی پوش ما از اردوی تیم ملی نیز در این بازی موثر بود.

قلعه‌نویی در ادامه در مورد تیم آینده خود گفت: کار من با استقلال پس از این بازی خاتمه یافته و من بر روی سه پیشنهاد داخلی و دو پیشنهاد از تیم‌های اماراتی فکر خواهم کرد و در مورد تیم‌های اماراتی قرار است، فردا با مدیر برنامه‌هایم جلسه‌ای داشته باشم و در این باره گفت‌وگو خواهیم کرد.

وی درباره عدم حضور چند بازیکن اصلی تیم الجزیره در این دیدار با اشاره به اینکه تیم الجزیره یک تیم بزرگ حرفه‌ای و متمول است؛ افزود: در مقابل تیم ما هم از شش بازیکن اصلی خود به دلیل مصدومیت و محرومیت بی‌بهره بود، پس نمی‌توان صحبت از نبود تیم اصلی به میان آورد.

سرمربی استقلال در آخرین بازی مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان در مورد احتمال توافق با مسئولان استقلال و حضور دراین تیم در فصل آتی گفت: در طی هشت ماه بهترین نتایج را با استقلال کسب کردم، بهترین خط حمله جهان پس از تیم بارسلونا اسپانیا، بهترین خط دفاعی، بهترین گلزن هشت سال اخیر لیگ و نتایج در خوری که برای این تیم کسب شد اما، متاسفانه شرایطی بوجود آمد که خودم ترجیح دادم از استقلال جدا شوم.

وی هم‌چنین گفت: با این تفاسیر به این نتیجه می‌رسیم که نباید هیچ مربی در فوتبال ایران موفقیت کسب کند وگرنه باید از تیمش برود.

قلعه‌نویی در پایان با ورود سرمربی الجزیره برای این تیم در لیگ برتر امارات آروزی موفقیت کرد.

طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان