تبلیغات
خبر روز - خبر روز - قراردادهای خیالی باشگاه پرسپولیس/ بی اطلاعی بازیكنان از قراردادها
خبر روز
قراردادهای خیالی باشگاه پرسپولیس/ بی اطلاعی بازیكنان از قراردادها نویسنده : رضا
این روزها درحالی كه كمتر خبر نقل و انتقالات باشگاه‌های بزرگ لیگ به گوش می‌رسد باشگاه پرسپولیس در این كار غیرحرفه‌ای گوی سبقت را از سایر رقیبان ربوده و هر روز نام‌های جدیدی را در اختیار اصحاب رسانه برای عمومی كردن قرار می‌دهد. با توجه به شرایط و قراردادهای قبلی بازیكنان، این قراردادها با تكذیب آنها یا مدیر برنامه‌های‌شان روبرو می‌شود.

درحالی كه باشگاه پرسپولیس از عقد قرارداد داخلی با بازیكنانی مثل آرفی، بائو، میرقربانی و ... خبر داده است و اصرار دارد كه این بازیكنان این قرارداد را امضا كرده‌اند اما همه نام‌هایی كه از سوی باشگاه مطرح شده‌اندبه جز یکی دو نفر  این مساله را قبول ندارند.

شیث رضایی هم که یکی از بازیکنانی است مه به تازگی نامش بین بازیکنان جدید پرسپولیس برای فصل بعد به گوش می رسد با شنیدن خبر قرارداد جدیدش با پرسپولیس می‌گوید: قرارداد داخلی؟ كدام قرارداد؟ از چه حرف می‌زنید؟ شما كه می‌دانید من پرسپولیس را دوست دارم و همیشه از خدا می‌خواستم در این تیم بازی كنم اما من در حال حاضر قرارداد دارم. الان موقع نقل و انتقالات نیست كه من بخواهم با تیمی قرارداد ببندم. حتی قرارداد داخلی هم با هیچ تیمی ننوشته‌ام. بعضی باشگاه‌ها هستند كه من را می‌خواهند اما من به خودم اجازه نداده‌ام با وجود قراردادم با صباباتری با آنها مذاكره كنم. پرسپولیس هم جزو همین تیم‌ها است.

شیث گفت: از طرف آقای انصاری‌فرد هیچ تماسی با من گرفته نشده اما مطمئن باشید در زمان نقل و انتقالات اگر پیشنهادی از پرسپولیس داشته باشم به این تیم می‌آیم.
طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان