تبلیغات
خبر روز - خبر روز - بازتاب دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و الجزیره در آسوشیتدپرس
خبر روز
بازتاب دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و الجزیره در آسوشیتدپرس نویسنده : رضا
دیدار تیم فوتبال استقلال ایران در برابر الجزیره امارات در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در خبرگزاری آسوشیتدپرس بازتاب یافت .

این خبرگزاری در گزارشی از ابوظبی نوشت : استقلال ایران پس از دریافت دو گل از الجزیره امارات متحده عربی خود را بازیافت و موفق شد نتیجه این دیدار لیگ قهرمانان آسیا را دو بردو مساوی كند.

علی مبخوت از تیم الجزیره در دقیقه ‪ ۴۹‬این دیدار كه در ورزشگاه محمد بن زاید برگزار شد پس از دریافت یك پاس به جلو از رضا عبدالهادی در داخل محوطه جریمه با یك شوت سنگین دروازه حریف را گشود .

محسن المحرم یار ذخیره این تیم در دقیقه ‪ ۷۰‬در نخستین تماس خود با توپ نتیجه این دیدار را پس از قاطی كردن اشكان نامداری دروازه بان استقلال در مهار شوتی كه به بالای سینه وی شلیك شده بود دو بر صفر كرد .

علی علی زاده از استقلال یك شوت فرهاد مجیدی را از فاصله ‪ ۳۰‬متری به سمت دروازه الجزیره منحرف كرد تا در دقیقه ‪ ۷۸‬یكی از دو گل خورده را جبران كند و هادی شكوری در دقیقه ‪ ۸۴‬از فاصله نزدیك نتیجه را مساوی كرد .

هردو تیم تركیب اصلی خود را در اختیار نداشتند چرا كه هیچكدام قادر به صعود از گروه سه نبودند . الاتحاد قهرمان عربستان سعودی و ام صلال از قطر پیش از این صعود خود را از این گروه قطعی كرده بودند .

طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان