تبلیغات
خبر روز - خبر روز - غلامحسین مظلومی: برای سرپرستی استقلال بامن صحبت شده است
خبر روز
غلامحسین مظلومی: برای سرپرستی استقلال بامن صحبت شده است نویسنده : رضا

پیشكسوت تیم فوتبال استقلال تهران،گفت: در جلسه‌ای كه روز گذشته با مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار كردیم، برای پذیرش سمت سرپرستی این تیم با من صحبت شد.

غلامحسین مظلومی درگفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: واعظ آشتیانی روز گذشته برای پذیرش سمت سرپرستی در تیم فوتبال استقلال با من صحبت كرد اما، هنوز چنین موضوعی قطعی نشده و همه چیز در جلسه فردا نهایی می‌شود.

وی تاكید كرد: باشگاه استقلال گزینه‌های زیادی را برای كادرفنی و سرپرستی تیم در نظر دارد و در جلسه روز گذشته با من نیز به عنوان یكی از این گزینه‌ها صحبت‌هایی انجام شد.

پیشكسوت استقلال با عدم آگاهی از نام سرمربی تیم برای فصل بعد یادآور شد:
من هم همانند دیگران از نام سرمربی تیم برای فصل آینده خبر ندارم و تمام اخبار را در این زمینه از طریق رسانه‌ها پیگیری می‌كنم.

مظلومی با تاكید بر اینكه جانشین قلعه نویی باید بهتر از وی باشد، تاكید كرد: اگر قرار است مربی استقلال برای فصل بعد خارجی باشد، بطور قطع وی باید از قلعه نویی بسیار توانمند تر باشد تا استقلال را دوباره به قهرمانی برساند.

وی افزود: اگر گزینه مورد نظر داخلی است، این مربی باید شناخت خوبی از استقلال داشته باشد تا بتواند با برقراری ارتباط مناسب با بازیكنان و سایرین از قهرمانی استقلال دفاع كند و تیم را در سه میدان لیگ برتر، جام حذفی و لیگ آسیا هدایت كند.

مظلومی در پاسخ به این سئوال كه آیا مرفاوی را گزینه خوبی برای هدایت استقلال می‌دانید یا خیر؟ تصریح كرد: با توجه به اینكه مرفاوی سالیان سال است كه در كنار استقلال بوده و از این تیم و بازیكنان به خوبی شناخت دارد و در كنار این موضوع، از دانش روز فوتبال نیز برخوردار است می‌تواند گزینه مناسبی برای هدایت استقلال در فصل آینده باشد.

وی درخصوص اولویت برنامه‌های استقلال بعد از بازی فردا با الجزیره امارات، تاكید كرد: پس از اینكه مربی تیم مشخص شد، در مرحله بعد باید مسئولان تیم در بازار نقل و انتقالات حضوری فعال و پررنگ داشته باشند تا بتوانند ضمن حفظ بازیكنان توانمند این تیم، برای تقویت هرچه بیشتر استقلال، بازیكنان مورد نظر كادر فنی را جذب كند.

مظلومی فرهنگ‌سازی در این باشگاه مردمی را یكی از راه‌های كنترل حواشی استقلال دانست و خاطرنشان ساخت: به طور قطع كسانی كه خود را طرفدار استقلال می‌دانند تنها تیم را تشویق كرده و برای استقلال حاشیه‌ای نمی‌سازند و برای جلوگیری ازحواشی برخی تماشاگرنماها نیز فرهنگ‌سازی باشگاه می‌تواند تاثیر مثبتی در كنترل آن داشته باشد.


 

طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان