تبلیغات
خبر روز - خبر روز - الجزیره-استقلال با بازیكنان ذخیره
خبر روز
الجزیره-استقلال با بازیكنان ذخیره نویسنده : رضا
سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات برای دیدار سه شنبه شب با استقلال بازیكنان كم تجربه را به میدان می‌فرستد.

به گزارش سایت كنفدراسیون فوتبال آسیا از ابوظبی،الجزیره امارات با ‪۴‬ امتیاز میزبان استقلال سه امتیازی است كه به قعر جدول گروه ‪ C‬رفته.این دو تیم كه امیدشان در بازی قبلی بر باد رفت حالا برای خداحافظی با جام به میدان می‌روند.

به همین دلیل آبل براگا كه هفته آینده تیمش در دیدار آخر لیگ امارات با عجمان بازی دارد، جوانترها و كم تجربه ترها را به زمین می‌فرستد.

وی در این‌باره گفت: سعی می‌كنیم برنده باشیم و پایان خوبی در لیگ قهرمانان داشته باشیم.

این مربی برزیلی اظهار داشت: فرصت خوبی بدست آمده تا بازیكنانی كه شانس بازی كردن نداشتند بتوانند در مسابقات آسیایی تجربه بدست آورند. چندین بازیكن داریم كه نیمكت‌نشین بودند و حالا می‌توانند بازی بین‌المللی را از داخل زمین ببینند.

الاتحاد عربستان درحال حاضر ‪ ۹‬امتیاز دارد و در بالای جدول این گروه ایستاده است. ام صلال قطر هم با هشت امتیاز در جای دوم است. فقط همین دو تیم به مرحله بعدی صعود می‌كنند.

براگا افزود: البته در بعضی بازیها مستحق باخت نبودیم و فكر می‌كنم كمی بدشانسی آوردیم در این دیدار هم تمام تلاش خود را می‌كنیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم.

اما استقلال نیز كه بدلیل مصدومیت و محرومیت یا حضور در تمرینات تیم ملی، چند بازیكن خود را به همراه ندارد همچنان برای برد به میدان خواهد آمد.

امیر قلعه نویی سرمربی استقلال نیز ،گفت: باید برای افتخار باشگاه سعی زیادی كنیم. من بازیهای الجزیره را دنبال كرده ام و باید بگویم كه آنها تیم خوبی دارند.

وی ادامه داد: الجزیره هم مثل ما در لیگ قهرمانان آسیا بدشانس بود. هر دوی ما نتایجی گرفتیم كه مستحق آنها نبودیم. لیگ فوتبال ایران مسابقات سنگینی است و بازیكنان من انرژی زیادی برای آن صرف كردند. ما چند مصدوم داریم چند بازیكن هم به تمرینات تیم ملی رفته اند.

قلعه نویی تاكید كرد: با این وجود تركیب خوبی به زمین خواهیم فرستاد و قول می‌دهم خوب بازی كنیم و فوتبال جذابی نشان دهیم.

طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان