تبلیغات
خبر روز - خبر روز - شاهکار جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و شورای استیناف !!
خبر روز
شاهکار جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و شورای استیناف !! نویسنده : رضا

شاهکار جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و شورای استیناف !!

 

 

در سال‏های اخیر رای‏ها و حکم‏های عجیب کمی از سوی کمیته انضباطی و بدتر از آن کمیته استیناف فدراسیون ندیده‏ایم.
 محرومیت 4 جلسه‏ای علی دایی و متعاقب آن کاهش به 1 جلسه از سوی استیناف معروف‏ترین حکم سال‏های اخیر بود اما اتفاقی که روز گذشته افتاد همه رای‏های قبلی را تحت شعاع خود قرار داد. جریان از این قرار بود که در آستانه دیدار رفت مرحله نهایی جام حذفی، کمیته انضباطی اعلام می‏کند که محمدرضا خلعتبری مهاجم ذوب‏آهن محروم نیست و می‏تواند بازی کند.
همین خبر واکنش مسئولان راه‏آهن و در صدر آن‏ها محمد حسن انصاری‏فرد را در پی داشت و حتی مدیرعامل راه‏آهن این اتفاق را با بخشش مجتبی جباری در دیدار فصل گذشته استقلال و راه‏آهن مقایسه کرد. همه چیز به خوبی و خوشی پیش ‏می‏رفت و منصور ابراهیم‏زاده ترکیب تیمش را با حضور محمدرضا خلعتبری اعلام کرده بود که 20 دقیقه قبل از شروع بازی، کمیته استیناف اعلام می‏کند که مهاجم ملی‏پوش ذوب‏آهن محروم است و نمی‏تواند بازی کند.
جالب‏تر اینکه خلعتبری آماده ورود به میدان شده بود و این خبر همزمان به خبرگزاری‏ها و مسئولان ذوب‏آهن اعلام شد.

اگر مسئولان فدراسیون و کمیته انضباطی کمی از فوتبال سر رشته داشتند، حتماً متوجه می‏شدند که با این حرکت خود تمام تفکرات یک مربی را بهم می‏ریزند و اینچنین باعث نابودی یک تیم می‏شوند و بطور غیرمستقیم روی نتیجه بازی تاثیر می‏گذارند اما چه سود که این فدراسیون گوش شنوایی ندارد و هنوز به عنوان بهترین فدراسیون سال فوتبال آسیای خود می‏نازد.
بهترین فدراسیونی که 20 دقیقه قبل از شروع بازی حکم صادر می‏کند و حتماً در آینده‏ای نزدیک شاهد صدور حکم پیش از سوت داور بازی هم خواهیم بود!

این شاهکار جدید کمیته انضباطی هم در کنار شاهکارهای گذشته این کمیته قرار خواهد گرفت تا جهانیان به منحصر بودن فدراسیون فوتبال ایران پی ببرند...

طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان