تبلیغات
خبر روز - خبر روز - پورحیدری: در درگیری ها نقشی نداشتم، فقط بگوویچ را كنار كشیدم
خبر روز
پورحیدری: در درگیری ها نقشی نداشتم، فقط بگوویچ را كنار كشیدم نویسنده : رضا
پورحیدری: در درگیری ها نقشی نداشتم، فقط بگوویچ را كنار كشیدم
منصور پورحیدری مربی باتجربه كشورمان و سرپرست فعلی تیم پاس همدان بر اساس شایستگی هایش به عنوان سرپرست تیم ملی كشورمان نیز انتخاب شد. فرصتی دست داد تا با پورحیدری گفت وگوی مفصلی انجام دهیم كه ماحصل آن را در ادامه می خوانید:
• از بازی با پرسپولیس شروع كنیم. چطور بود؟
- دیدار سنگینی داشتیم. با تیمی خوب و بزرگ بازی كردیم. تیمی كه هواداران از آن انتظار كسب موفقیت داشتند و دارند. با برنامه ریزی كه كادرفنی قبل از بازی انجام داده بود و آنالیز كامل پرسپولیس توسط بگوویچ و تلاش بازیكنان داخل زمین موفق شدیم پرسپولیس را با شكست مواجه كنیم. نیمه اول این دیدار كاملاً در اختیار ما بود اما در نیمه دوم پرسپولیس فشار زیادی را روی دروازه ما وارد آورد. به هر حال با زحمت و تلاش موفق شدیم حریف را غافلگیر و به مرحله نیمه نهایی جام حذفی راه پیدا كنیم.
• به نظر می رسید در نیمه دوم از نظر بدنی كم آوردید. این موضوع را قبول دارید؟
- من خلاف این عقیده را دارم و معتقدم اصلاً از نظر بدنی كم نیاوردیم. نكته مهم این بود كه بعد از اتمام رقابت های لیگ هیچ دیداری نداشتیم و بچه ها از شرایط مسابقه دور بودند. اخراج ۲ بازیكن نیز مزید بر علت شد تا نتوانیم بازی همیشگی خود را انجام دهیم.
• در پایان بازی درگیری هایی به وجود آمد. علت را به طور شفاف بیان می كنید؟
- به هر حال در این دیدار فشار زیادی روی هر ۲ تیم بود. پرسپولیسی ها كه از نتیجه ناراضی بودند ناراحتی خود را بدین شكل نشان می دادند و اعتراض های وینكو به داوری نیز در بالا گرفتن درگیری ها بی تأثیر نبود. شاید اگر این دیدار در لیگ بود فشارها كمتر بود.
• اما خود شما هم در این درگیری ها حضور داشتید!
- خیر. عقیده من بر این است كه نباید به داور بازی اعتراض شود زیرا او به هیچ وجه نظر خود را تغییر نمی دهد. در آن زمان بگوویچ از كوره در رفته بود و بیشتر سعی كردم او را به آرامش دعوت كنم تا داور از زمین اخراجش نكند و مشكلی پیش نیاید وگرنه در درگیری ها هیچ نقشی نداشتم.
• حالا پاس به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود كرده است. فكر می كنید می توانید عنوان قهرمانی را به دست بیاورید؟
- ما روز پنجشنبه بازی سنگینی در تهران مقابل راه آهن داریم و فعلاً فقط به این دیدار فكر می كنیم. در این مدت باید تلاش كنیم خستگی از تن بازیكنان بیرون برود. معتقدم همانقدر كه راه آهن برای پیروزی شانس دارد ما نیز به برد امیدوار هستیم. در رقابت های جام حذفی این امكان وجود دارد كه قهرمان شویم. با این حال الان فقط به دیدار با راه آهن می اندیشیم.
• شاید بحث تكراری باشد اما می خواهم یك بار دیگر به صورت شفاف بگویید بگوویچ سال بعد در پاس می ماند یا خیر؟
- باور باشگاه در حال حاضر منتظر است فصل به اتمام برسد و بعد از آن در این مورد تصمیم گیری شود. با این حال شخصاً دوست دارم بگوویچ در پاس بماند و این خواسته ام را به مسئولان باشگاه نیز ابلاغ خواهم كرد.
• حالا كه به عنوان سرپرست تیم ملی انتخاب شده اید در پاس هم انجام وظیفه می كنید؟
- ببینید مسئولان فدراسیون از من خواسته اند برای ۳ بازی به تیم ملی كمك كنم و در این مدت لیگ تعطیل است. بعد از پایان این ۳ بازی اگر قرار باشد بمانم تصمیم جدی تری می گیرم چون واقعاً نمی توانم در ۲ تیم به صورت همزمان كار كنم.
• در حال حاضر وضعیت تیم ملی را چگونه ارزیابی می كنید؟
- من شرایط را خوب دیدم. همه بازیكنان با انگیزه كار می كنند و قطبی نیز تمرینات با نشاطی را برای نفرات در نظر گرفته است. در كل آرامش خوبی بر جو تیم ملی حاكم است و فكر می كنم این آرامش كمك زیادی به ما خواهد كرد.
•ماجرای بدرفتاری مسئولان كمپ با خبرنگاران چیست؟
- ما در تلاش بودیم جایگاه مناسبی برای اصحاب رسانه فراهم كنیم و به همین خاطر مشكلاتی به وجود آمد.
•فكر نمی كنید این رفتارها توهین به خبرنگاران است؟
- من شخصاً از شما خبرنگاران عذر می خواهم و مطمئن هستم روزهای آینده دیگر چنین اتفاقاتی رخ نمی دهد. باید تلاش های زیادی را انجام دهیم تا اصحاب رسانه در آرامش باشند و به درستی اطلاع رسانی كنند.
• لژیونرها چه زمانی به تیم ملی ملحق می شوند؟
- به مرور در تمرینات حاضر می شوند. بازیكنانی كه در آلمان و اسپانیا حضور دارند بعد از اتمام لیگ هایشان به تیم ملی ملحق می شوند. اماراتی ها نیز به زودی به ایران می آیند.
•گفته می شود آنفلونزای خوكی به چین وارد شده است. با این شرایط چگونه می خواهید در چین اردوی آماده سازی برگزار كنید؟
- قطعاً تمامی شرایط را بررسی خواهیم كرد و بعد به چین می رویم. من بعید می دانم چنین مسأله ای صحت داشته باشد زیرا تیم ملی آلمان نیز هفته پیش در چین با تیم ملی این كشور بازی كرد. باز هم بررسی می شود و اگر مشكلی وجود داشته باشد به چین نمی رویم.
•در مورد اتفاقات رخ داده در باشگاه استقلال چه نظری دارید؟
- استقلال همواره استقلال است. من در جریان ریز ماجراهای اتفاق افتاده قرار ندارم و نمی دانم چه اتفاقی رخ داد تا قلعه نویی از استقلال جدا شد. من شخصاً با تغییرات زیاد موافق نیستم و معتقدم مشكلات هر چه زودتر باید حل شود.
•فكر می كنید این استقلال سال بعد موفق شود؟
- امیدوارم این طور شود. تمام افرادی كه در استقلال انجام وظیفه می كنند برای سربلند كردن نام این تیم تلاش می كنند و هیچ كس نباید به خاطر منافع شخصی مانع موفقیت استقلال شود. امیدوارم مشكلاتی كه در این باشگاه به وجود آمده هر چه زودتر حل شود و استقلال فصل بعد را با آرامش شروع كند.
 
 
طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان