تبلیغات
خبر روز - خبر روز - تاج: چرا كاظمی به خودش گرفته است
خبر روز
تاج: چرا كاظمی به خودش گرفته است نویسنده : رضا

 نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: نمی‌دانم چرا فرهاد كاظمی واكنش نشان داد زیرا نامی از مربیان متخلف برده نشده است.

 
 
 
 مهدی تاج در حاشیه تمرین تیم ملی در مورد اظهارات فرهاد كاظمی مبنی بر اینكه تاج در حیطه اختیاراتش صحبت كند، عنوان كرد: اتفاقا موضوع 6 مربی متخلف در حیطه اختیارات من است و من به عنوان مسئول فدراسیون با ناهنجاری‌ها در فوتبال برخورد می‌كنم. اما نمی‌دانم چرا كاظمی نسبت به این موضوع واكنش نشان می‌دهد زیرا هیچ اسمی از هیچ مربی برده نشده و مشخص نیست چرا كاظمی این موضوع را به خودش گرفته است.
نائب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد تمرینات تیم ملی گفت: بازیكنان بسیار با نشاط تمرین می‌كنند. از باشگاه پرسپولیس نیز ممنونیم كه بازیكنانش را در این مقطع حساس در اختیار تیم ملی قرار داد. تیم ملی امید هم شرایط خوبی دارد و از پیروانی تشكر می‌كنم كه حاضر شد با تیم اصلی‌اش برابر تیم ملی ایران بازی كند.
مدیر تیم‌های ملی در مورد آنفولانزای خوكی در چین و ابهام در برگزاری اردو در این كشور تاكید كرد: ‌مشكلی نیست. ما از منابع موثق استعلام كرده‌ایم و امیدواریم این اردو برگزار شود. بسیاری از برنامه‌های تیم ملی از جمله بازی تداركاتی حضور لژیونرها در اردو به این سفر بستگی دارد و اگر از جمعیت یك میلیاردی چین یك نفر آنفولانزا گرفته مشكلی خاصی وجود ندارد.
تاج با اشاره به حاشیه‌های فوتبال ایران اظهار داشت: حاشیه‌ها به فوتبال ضربه می‌زنند و ما از نظر حرفه‌ای در این زمینه عقب هستیم. باید بحث اخلاق را در فوتبال جدی بگیریم. ما با 6 مربی متخلف كه شناسایی شده‌اند برخورد خواهیم كرد اما در حال حاضر تا كامل شدن اطلاعات نامی از آنها نمی‌بریم.


 
طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان