تبلیغات
خبر روز - خبر روز - افشین پیروانی طی بیانیه‌ای درباره اتفاقات اخیر:قربانی تصمیمات هیئت مدیره شدم
خبر روز
افشین پیروانی طی بیانیه‌ای درباره اتفاقات اخیر:قربانی تصمیمات هیئت مدیره شدم نویسنده : رضا
افشین پیروانی طی بیانیه‌ای درباره اتفاقات اخیر:
قربانی تصمیمات هیئت مدیره شدم
 
 
مربی سابق پرسپولیس با ارسال بیانیه ای به خبرگزاری فارس درباره اتفاقات اخیر توضیحاتی ارائه كرد.

 افشین پیروانی امروز بیانیه ای به شرح زیر صادر كرد:
برادر محترم جناب آقای حاج عباس انصاری‌فر
مدت‌هاست شما به هر دلیلی راجع به من؛ حق و ناحق، درست و نادرست حرف زدید و گفتید و نوشتید و من به حرمت تیمی كه رنگ قرمز پیراهنش و سبقه و شكل‌گیری‌اش در رگ و خونم جاری است و این تیم را فراتر از فوتبال؛ كه یك جریان ملی می‌دانم سكوت اختیار كردم كه اگر یار تیم نباشم بارش نشوم. اما تهمت و افتراها آن چنان به نهایت رسیده است و حیا در ادای ادعاها پنهان است و حجب شرمنده و شرمسار شده است.
برادرم؛ شما را كه به نام حاج عباس انصاری‌فر حمل حاجی بودن و نام عباس حمل كردن بسیار سنگین است كه طواف خانه كعبه نموده‌اید و رشادت جوان بنی‌هاشم نام شماست چه آسان افترا و تهمت و دروغ به كار می‌برید كه آدم از آن سوی آب آمده‌ای چون وینگادا كه تشرع حمل نمی‌كند به همه شرایط حرفه‌ای و پول و قرارداد حتی از دست دادن سمتش؛ كذب شما را فریاد می‌كند و مدعی می‌شود شما به دروغ ناراحتی و نگرانی خود را به او نسبت داده‌اید. من مدیون راستی و درستی اویم كه بسیار از این سمت‌ها بالاتر و ماندگارتر است.
برادر عزیز راه را سخت و كج كردید كه اگر حضور من اینقدر برای شما غیرقابل تحمل بود به مردی و به راستی به خودم می‌گفتید و من نه به رادمردی كه به عشق پرسپولیس قبول می‌كردم و خداحافظی.
پس چرا اینقدر ناجوانمردانه و تخریب. شما مرا به بلندپروازی متهم نمودید در سیمایی كه میلیون‌ها بیننده دارد. اگر بلند پروازی من به دیگری لطمه نزند چه ضعفی است و چه نادرستی در آن نهان است. من كه سرافرزانه سرباز پرسپولیس بوده‌ام. آن زمان كه سمتی نداشتم چون یك تماشاگر تشویقش كردم و آن گاه كه به یاری خواندنم مشتاقانه و بی‌واسطه و بی اما و اگر یا علی گفتم و آنگاه كه آقای افشین قطبی ساعت سه صبح از ایران رفتند و من قربانی این دستور با باید هیئت مدیره شدم تا تمرین ده صبح تیم بی‌مربی نباشد.
این بلندپروازی‌ كه شما ترور و تخریب‌اش می‌كنید برایم افتخار است كه از خود گذشتم تا تیم پرسپولیس رنگ قرمز و عشقم برقرار بماند.
آقا شما با چه دانشی از مربی با دانش صحبت می كنید و تخریبش می‌كنید كه در كنار تیم فرانسوی كار كرده ام.
شما بی‌شك طرفدار خوبی برای پرسپولیس نبوده‌اید كه در اوج حساسیت مسابقات مهم و جام حذفی با این كه می‌دانستید تیم نیازمند آرامش است هر روز و ساعت به مصاحبه ها و گفت و گوهای كذب از تیم سلب آرامش كردید. اما من جوان كه باید مثلا الگویم شما باشد سكوت پیشه كردم كه مبادا آرامش بایسته تیم ترك بردارد و گرنه این نوشته را بایستی ده روز پیش می‌نوشتم و این گفته‌ها را باید ده روز پیش می‌گفتم.
من به عنوان یك پرسپولیسی از شما به عنوان مدیرعامل یا شاید عامل مدیر می گذرم كه پرسپولیس را عشق است اما در معنا شما را به خداوندگار واگذار خواهم كرد. من سد و مانع شما بودم. شما این سد را برداشته اید. در آتیه شاهد اتفاقاتی خواهیم بود كه خواهید دید و آنجاست كه من همه چیز و همه پشت و پس و نبایدها را خواهیم گفت. شما با همه مانع‌ها چون هدایتی، كریمی و... هم برخورد خواهید كرد. آیا آنها را هم خواهید شكست؛ چون من؟
سلام به دوستان، آن پیشكسوت خانه نشین و در كمین نشین مربی‌ها برای بركناری برسانید كه پس از كمین سكوهای تیم پیكان از فرط بی‌تیمی و دوری از فوتبال ارتوپد شده و به پشتوانه جنابعالی می‌خواهد گردن عابدزاده و باقری بشكند. كاش این رشادت در شكستن را در زمان مربی‌گری‌اش داشت تا با ترس و لرز ارنج تیم اعلام نكند. آنقدر نادوست داشتنی كه همه چشم دیدن‌اش را نداشته باشد. ایشان چه خوب می‌فهمد كه كریمی خودش را به كمر درد زده و خداوند از سر لطف به كمر چه كسی خواهد زد.
در آخر بد نمی‌دانم بگویم روزی خواهند رفت و آنچه می‌ماند مردی و مردانگی و سلامت و درستی است كه هیچ وقت تمام نخواهد شد.
حاج عباس سدشكن؛ زمان، قاضی خوبی است كه می‌گذرد. من روزی خواهم آمد و با جان و دل و وجودم ارادتم را به پرسپولیس و هوادارانش اعلام خواهم نمود؛ چرا كه ترانه و باد را مردم در اختیار دارند و چه كسی می‌تواند بر ترانه قفل زند.
با احترام افشین پیروانی

طبقه بندی: اخبار ورزشی
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نظرسنجی
کدام قسمت از وبلاگ مورد پسند شماست.
نویسندگان